Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: VitaMed

VenoRepair® na pajączki naczyniowe jest połączeniem składników aktywnych o działaniu zmniejszającym widoczność nieestetycznych naczynek na nogach (teleangiektazji), korzystnie wpływających na naczynia krwionośne i poprawę mikrokrążenia. Specjalna kulka masująca zapewnia natychmiastowy efekt chłodzący i zmniejsza dyskomfort. VenoRepair® przywraca uczucie lekkości i przynosi ulgę zmęczonym nogom.

 osób z problemami żylnymi takimi jak pajączki naczyniowe, średnia temperatura nóg bywa do 2°C wyższa niż u pozostałych osób. Dlatego schłodzenie nóg z pajączkami naczyniowymi przynosi bardzo dobre efekty:

  1. Poprawia mikrokrążenie.
  2. Przynosi ulgę dla ciężkich i zmęczonych nóg.
  3. Zapewnia przyjemny efekt chłodzący.

 

ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI PAJĄCZKÓW

VenoRepair® jest połączeniem  składników aktywnych o udowodnionym działaniu wspomagającym zmniejszanie widoczności pajączków naczyniowych, zapobiegającym tworzeniu się nowych naczyń krwionośnych i poprawiającym mikrokrążenie.

NATYCHMIASTOWA  ULGA

Specjalna kulka masująca wspomaga poprawę mikrokrążenia w nogach i natychmiast łagodzi dyskomfort związany z pajączkami naczyniowymi i żylakami,  taki jak uczucie ciężkości nóg. Obrazy z termoreceptorów skóry wykazały natychmiastowe obniżenie temperatury nóg po zastosowaniu VenoRepair®. Po 10-sekundowej aplikacji temperatura skóry obniżyła się o 10°C.

VenoRepair® należy stosować dwa razy dziennie lub w razie potrzeby łagodzenia objawów dyskomfortu. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zaleca się stosowanie VenoRepair® przez co najmniej 30 dni.